Hakkımızda

Keyif 'li bir tatil için...
Dünyanın en temiz ve güzel plajına ve caretta caretta lara ev sahipliği yapan Antalya ya yaklaşık 80 km uzaklıkta bulunan Çıralı da yer alan Keyif Pansiyon 14 odası 5.1 dönümlük bahçesi, restaurantı ve barı ile misafirlerine yılın 12 ayı hizmet vermektedir.

Keyif Pansiyon
2004 yılında dünyaca ünlü bilim adamları tarafından yapılan değerlendirmede 87 sahil arasında dünyanın en temiz ve güzel plajı seçilen 5 km uzunluğundaki Çıralı plajına 7-8 dakika (200 mt.), Mitolojide Tanrıların evi olarak anılan Likya devrinin altı önemli şehri arasında yer alan tarihi Olimpos'a 10 dk. ve yıllardır sönmeyen ateşi ile efsanelere konu olan Yanartaş (Chimera) ya 30 dk ( 3.5 km) yürüyüş mesafesinde bulunan pansiyonumuzda sevdiklerinizle birlikte huzurlu ve Keyif’li bir tatil geçirirken, seramızda yetişen doğal ürünlerin kullanıldığı yemeklerin keyfini çıkaracak, akşamları barımızda eğlenceli saatler geçireceksiniz.

Odalarımız
5 dönüm bahçe içerisinde bulunan 14 odamız 2, 3 ve 4 kişilik olup, duş-wc, klima, saç kurutma makinesi ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Yiyecek - İçecek
Yöresel ve doğal ürünlerin, yöremizde yetişen organik sebze kullanılarak hazırlandığı kahvaltı büfesi ve Türk Mutfağından çeşitli tatların yer aldığı akşam yemeklerinin yanı sıra, gün içerisinde Akdeniz balıkları, ızgara çeşitleri ve aperatiflerden oluşan ala carte menümüzden de seçtiklerinizi tadabilirsiniz.

 

Otelimiz trivago tarafından ödül almıştır.
En iyi Pansiyon Çıralı

Social Networks

Otelimiz trivago tarafından ödül almıştır.
En iyi Pansiyon Çıralı